į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Diržai » KOMBAINAMS

             Didmeninė ir mažmeninė prekyba

 

       Kombainų diržai gali būti ženklinami originaliais kombainų gamintojų kodais, diržų gamintojų kodais, kurių kiekvienas atitinka vieną arba kelis originalius  kombainų gamintojo kodus. Reikia pažymėti, kad kombainų gamintojai patys diržų negamina, o užsako pas diržų gamintojus,  ženklinant kombaino gamintojo originaliais kodais. Taip atsiranda "originalas". Šių kodų atitikimus galima rasti diržų gamintojų kataloguose. "Optibelt" diržų katalogas-spausti čia.

       Taip pat gali būti ženklinami ir pagal diržo išmatavimus (tokie diržai naujų kombainų komplektacijoje nenaudojami).

       Kodinis diržas yra gaminamas konkretaus kombaino, konkrečiai vietai. Šių diržų ir išmatavimai, ir stiprumas bus toks, koks reikalingas to kombaino konkrečiai toje vietoje.

       Pagal išmatavimus ženklinamas diržas gali tikti keliems kombainų modeliams, ir netgi viename kombaine gali būti keli vienodo išmatavimo diržai. Skirtingose vietose dėl skirtingų apkrovų gali būti reikalingi skirtingo stiprumo diržai, nors ir vienodo išmatavimo. Tarkim vienoje vietoje reikalingas aramidinis kordas, kitoje gali užtekti ir poliesterinio ir t.t. Ko pasekoje toks diržas viename kombaine laikys, kitame - ne. Todėl visuomet yra saugiau pirkti diržą su kodu.

 

       Kaip rasti norimą diržą mūsų parduotuvėje? Jei žinote originalų diržo kodą, pereikite į mūsų el.parduotuvę, paieškos langelyje įrašykite diržo kodą, ir spauskite ieškoti. Jeigu savo diržo originalaus kodo nežinote, galima pasinaudoti gamintojų katalogais. Katalogo nuoroda randasi tekste aukščiau. Jei kodo neradote, ar nenorite naudotis el.parduotuve, tiesiog skambinkite.

               Dėl konsultacijos : +370 687 66940, +370 680 18788

 

 Prekiaujame diržais, padangomis, akumuliatoriais įvairiems kombainams :